Meetup dla Programistów

DevDuck to jedyny w swoim rodzaju event stworzony przez programistów Brainhuba dla osób pasjonujących się JavaScriptem. Wpadnij do nas!
dev duck

Nadchodzące wydarzenia

Alternatywa dla chmury i wzrost niezależności zespołów developerskich w DevOps

27.6.2024

Alternatywa dla chmury i wzrost niezależności zespołów developerskich w DevOps

rezerwuj miejsce

O DevDucku

Nasz focus to popularyzowanie wiedzy o nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się środowisku JavaScript, w tym Node.js, React, Next.js, Electron, i wiele innych.

Poruszamy również tematykę QA i DevOps jako nieodłączną część pracy programisty. Organizujemy prelekcje online oraz spotkania na żywo. Pokazujemy, że JavaScript to język idealny do tworzenia zarówno back-endu, jak i front-endu.

Pasjonujesz się programowaniem? Chcesz być na bieżąco ze światowymi trendami? Zaczerpnąć wiedzy od doświadczonych ekspertów? Wpadnij do nas!

ZOBACZ PREZENTACJE

Poprzednie edycje

Nagrywamy nasze prezentacje, więc w każdym momencie masz dostęp do najlepszej wiedzy. Podczas spotkań na żywo możesz liczyć na luźną atmosferę, kameralny klimat i naprawdę dobrych rozmówców.

Poczuj atmosferę DevDucka

ZOBACZ PREZENTACJE

DevDuckowi prelegenci

Dariusz Luber
Dariusz Luber
Dariusz Luber
Solutions Architect & DevOps Engineer
Brainhub

Solutions Architect i DevOps Engineer w Brainhubie, z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży IT. Dariusz pracował z różnymi technologiach i językami programowania, ale jego pasja do automatyzacji i usprawniania procesów szybko skierowała go na ścieżkę DevOps. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, regularnie występując na konferencjach, meetupach oraz na YouTube . W czasie wolnym lubi jeździć na rowerze, żeglować, czytać książki oraz zapoznawać się  z nowinkami technologicznymi.

Karol Sowa
Karol Sowa
Karol Sowa
AWS Certified Solutions Architect – Associate
Brainhub

Pracuje w branży IT od 6 lat. Jego serce bije dla systemów rozproszonych oraz cloud computingu (no i piesków). Fascynują go tematy skalowalności i observability. Uwielbia NestJS i wdrażanie rozwiązań w chmurze AWS. Posiada certyfikat AWS SAA-C03, co potwierdza jego cloudowe umiejętności. W wolnym czasie ogląda Formułę 1 i uprawia jogging, żeby nie wypaść z formy.

Tomasz Grażyński
Tomasz Grażyński
Tomasz Grażyński
Head of Quality Assurance
Brainhub

Przygodę z profesjonalnym IT rozpoczął ponad 10 lat temu, jako Manual Junior Tester. Od tego czasu stara się w pełni zrozumieć rolę QA w projekcie i wielopoziomowo pracować nad poprawą jakości projektu, produktu i pracy.

Benedykt Dryl
Benedykt Dryl
Benedykt Dryl
Head of Engineering
Brainhub

Oddany swojej pasji lider inżynierii, z doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania i kierowaniu zespołem. Jego podróż zawodowa wystawiła go na działanie różnych sektorów, wyposażając go w umiejętności konsekwentnego dostarczania wyników, spełniania oczekiwań i urzeczywistniania zamierzonych celów.

Małgorzata Zielińska
Małgorzata Zielińska
Małgorzata Zielińska
JavaScript Fullstack Engineer
Brainhub

Na początku przygody z IT miała wiele wspólnego z bazami danych, mocno dążąc jednak do tego, by programować. Stawiając pierwsze kroki we frontendzie wiedziała, że na tym się nie skończy i że chce pójść w stronę Full Stack. W codziennej pracy najbardziej ceni sobie bezpośrednią i prostą komunikację. Prywatnie psia mama Miszy oraz miłośniczka motoryzacji. Z ostatnich osiągnięć - ukończyła pierwszy stopień Krav Maga.

Angelika Jeziorska
Angelika Jeziorska
Angelika Jeziorska
JavaScript Fullstack Engineer
Brainhub

Karierę w IT zaczęła 4 lata temu jako programistka React Native. Szybko jednak zaciekawił ją także web dev i backend, co rozpoczęło jej drogę jako programistka full-stack. Uwielbia śledzić i wykorzystywać w projektach nowinki ze świata JavaScriptu. Poza pracą spędza czas uprawiając przeróżne sporty - od treningu siłowego i roweru, poprzez jogę, aż po narty.

Mateusz Konieczny
Mateusz Konieczny
Mateusz Konieczny
Tech Evangelist, JavaScript Fullstack Engineer
Brainhub

Tech Evangelist w Brainhubie. Jego pasją jest rozpowszechnianie wiedzy w zakresie software developmentu i dostarczanie wartości biznesowej klientom. Z seniorskim doświadczeniem jako fullstack JavaScript i .NET engineer, jest przeciwny wymyślaniu koła na nowo i skłania się raczej ku generycznym rozwiązaniom. Lubi eksplorować abstrakty, paradygmaty i patterny. Wierzy w tworzenie kultury organizacji uczącej się, w której nie ma miejsca na tworzenie silosów, a jest przestrzeń do współpracy i wzajemnego wsparcia ekspertów.

Łukasz Pluszczewski
Łukasz Pluszczewski
Łukasz Pluszczewski
JavaScript Fullstack Engineer
Brainhub

Zafascynowany Reactem, chciałby kiedyś umieć programować funkcyjnie. Po pracy, o ile nie wysyła Kerbali w kosmos, kodzi dla przyjemności, wynajdując koło na nowo.

Marek Chotoborski
Marek Chotoborski
Marek Chotoborski
JavaScript Fullstack Engineer
Brainhub

Fan programowania funkcyjnego, Reacta i Elixira. Wie jak wyjść z vima na 40 różnych sposobów. Fan używania wszystkiego niezgodnie z przeznaczeniem. Po pracy czyta stare książki i ogląda teleturnieje.

Jonasz Karafioł
Jonasz Karafioł
Jonasz Karafioł
Quality Assurance Engineer
Brainhub

Od 2018 roku stoi na straży jakości w projektach, niemal od samego początku związany z automatyzacją (nie tylko testów). W ostatnich latach rozwija umiejętności również z zakresu DevOps. Sądził, że znalazł rozwiązanie wielu problemów w Cypressie. A potem odkrył Playwrighta.

Aleksandra Gepert-Kraujutowicz
Aleksandra Gepert-Kraujutowicz
Aleksandra Gepert-Kraujutowicz
Head of Delivery
Brainhub

W zarządzaniu projektami pracuje od 11 lat, z czego ostatnie 7 wyłącznie w branży IT. Głęboko wierzy w zasadę "łącz ludzi, dziel oprogramowanie" oraz w to, że dobra analiza może zaoszczędzić kilka miesięcy zbędnego developmentu. W pracy skupia się na zadawaniu pytań i ujawnianiu problemów zamiecionych pod dywan. Certyfikowany Agile Coach i Product Owner, bo dobrze jest znać więcej niż jedną perspektywę.

Michał Kaleta
Michał Kaleta
Michał Kaleta
DevOps Engineer
Brainhub

Pasjonat zapewniania 100% dostępności usług. Entuzjasta Kubernetes, systemów rozproszonych i rozwiązań wysokiej dostępności. Dążąc do tego, by wydajność każdego systemu była zarówno obserwowalna, jak i wizualizowana, wnosi skrupulatne podejście do monitorowania i optymalizacji. W wolnym czasie lubi pracować nad samochodami i majsterkować w swoim domowym laboratorium, nieustannie poszukując nowych wyzwań i innowacji.

Dzielimy się pasją do programowania

Od 8 lat organizujemy meetupy IT w różnych miastach Polski. Byliśmy we Wrocławiu, Gliwicach, Warszawie i Bielsku-Białej. Nadajemy również online.

Kto organizuje DevDucka?

Organizatorem DevDucka jest Brainhub – software house z blisko 100 ekspertami IT na pokładzie. Masz ochotę dołączyć do zespołu i podzielić się swoją zajawką na kolejnym meetupie?

zobacz oferty pracy
brainhub logo