Meetup dla Programistów

DevDuck to jedyny w swoim rodzaju event stworzony przez programistów Brainhuba dla osób pasjonujących się JavaScriptem. Wpadnij do nas!
dev duck

Nadchodzące wydarzenia

DevDuck Coming soon

Zostaw nam swojego maila, żeby w pierwszej kolejności dowiedzieć się, kiedy będziemy organizować następny meetup.

Dziękujemy za zapis!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wypełniania formularza.

O DevDucku

Nasz focus to popularyzowanie wiedzy o nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się środowisku JavaScript, w tym Node.js, React, Next.js, Electron, i wiele innych.

Poruszamy również tematykę QA i DevOps jako nieodłączną część pracy programisty. Organizujemy prelekcje online oraz spotkania na żywo. Pokazujemy, że JavaScript to język idealny do tworzenia zarówno back-endu, jak i front-endu.

Pasjonujesz się programowaniem? Chcesz być na bieżąco ze światowymi trendami? Zaczerpnąć wiedzy od doświadczonych ekspertów? Wpadnij do nas!

ZOBACZ PREZENTACJE

Poprzednie edycje

Nagrywamy nasze prezentacje, więc w każdym momencie masz dostęp do najlepszej wiedzy. Podczas spotkań na żywo możesz liczyć na luźną atmosferę, kameralny klimat i naprawdę dobrych rozmówców.

Poczuj atmosferę DevDucka

ZOBACZ PREZENTACJE

DevDuckowi prelegenci

Dariusz Luber
Dariusz Luber
Dariusz Luber
JavaScript Fullstack Developer & DevOps Engineer
Brainhub

W branży od ponad 16 lat, Full Stack Developer z doświadczeniem w różnych technologiach i językach. Uwielbia automatyzować i upraszczać wszystko co się da, dlatego też zaprzyjaźnił się z podejściem DevOps. Zdobytą wiedzą i doświadczeniem lubi się dzielić, dlatego możecie go zobaczyć na konferencjach, meetupach oraz na YouTube.

Karol Sowa
Karol Sowa
Karol Sowa
AWS Certified Solutions Architect – Associate
Brainhub

Pracuje w branży IT od 6 lat. Jego serce bije dla systemów rozproszonych oraz cloud computingu (no i piesków). Fascynują go tematy skalowalności i observability. Uwielbia NestJS i wdrażanie rozwiązań w chmurze AWS. Posiada certyfikat AWS SAA-C03, co potwierdza jego cloudowe umiejętności. W wolnym czasie ogląda Formułę 1 i uprawia jogging, żeby nie wypaść z formy.

Tomasz Grażyński
Tomasz Grażyński
Tomasz Grażyński
Head of Quality Assurance
Brainhub

Przygodę z profesjonalnym IT rozpoczął ponad 10 lat temu, jako Manual Junior Tester. Od tego czasu stara się w pełni zrozumieć rolę QA w projekcie i wielopoziomowo pracować nad poprawą jakości projektu, produktu i pracy.

Benedykt Dryl
Benedykt Dryl
Benedykt Dryl
Head of Engineering
Brainhub

Head of Growth w Brainhubie, solution architect i pragmatyczny fullstack JS developer z doświadczeniem obejmującym rozmaite technologie i frameworki. Nie ma personalnych preferencji co do warstwy czy frameworku, które wybiera - ważna jest dla niego biegłość w JavaScripcie jako języku. Lubi uczyć i dzielić się wiedzą, nie tylko ze swoim zespołem, ale i w ramach zewnętrznych inicjatyw.

Małgorzata Zielińska
Małgorzata Zielińska
Małgorzata Zielińska
JavaScript Fullstack Developer
Brainhub

Na początku przygody z IT miała wiele wspólnego z bazami danych, mocno dążąc jednak do tego, by programować. Stawiając pierwsze kroki we frontendzie wiedziała, że na tym się nie skończy i że chce pójść w stronę Full Stack. W codziennej pracy najbardziej ceni sobie bezpośrednią i prostą komunikację. Prywatnie psia mama Miszy oraz miłośniczka motoryzacji. Z ostatnich osiągnięć - ukończyła pierwszy stopień Krav Maga.

Angelika Jeziorska
Angelika Jeziorska
Angelika Jeziorska
JavaScript Fullstack Engineer
Brainhub

Karierę w IT zaczęła niecałe 3 lata temu jako programistka React Native. Szybko jednak zaciekawił ją także web dev i backend, co rozpoczęło jej drogę jako programistka full-stack. Uwielbia śledzić i wykorzystywać w projektach nowinki ze świata JavaScriptu. Poza pracą spędza czas uprawiając przeróżne sporty - od treningu siłowego i roweru, poprzez jogę, aż po narty.


Mateusz Konieczny
Mateusz Konieczny
Mateusz Konieczny
JavaScript Fullstack Engineer
Brainhub

Senior Fullstack Developer, aktualnie koncentrujący się na JavaScripcie, na co dzień pracujący z Reactem, React Nativem i Node.js. W przeszłości sporo siedział w .Net i C#. W Brainhubie jest częścią domeny Technical Advice, w której doradza zespołom jak rozwiązywać problemy techniczne.

Łukasz Pluszczewski
Łukasz Pluszczewski
Łukasz Pluszczewski
JavaScript Fullstack Developer
Brainhub

Zafascynowany Reactem, chciałby kiedyś umieć programować funkcyjnie. Po pracy, o ile nie wysyła Kerbali w kosmos, kodzi dla przyjemności, wynajdując koło na nowo.

Dzielimy się pasją do programowania

Od 6 lat organizujemy meetupy IT w różnych miastach Polski. Byliśmy we Wrocławiu, Gliwicach, Warszawie i Bielsku-Białej. Nadajemy również online.

Kto organizuje DevDucka?

Organizatorem DevDucka jest Brainhub – software house z blisko 100 ekspertami IT na pokładzie. Masz ochotę dołączyć do zespołu i podzielić się swoją zajawką na kolejnym meetupie?

zobacz oferty pracy
brainhub logo