Meetup dla JavaScript Developerów

DevDuck to jedyny w swoim rodzaju event stworzony przez programistów Brainhuba dla osób pasjonujących się JavaScriptem. Wpadnij do nas!
dev duck

Nadchodzące wydarzenia

DevDuck Coming soon

Zostaw nam swojego maila, żeby w pierwszej kolejności dowiedzieć się, kiedy będziemy organizować następny meetup.

Dziękujemy za zapis!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wypełniania formularza.

O DevDucku

Nasz focus to popularyzowanie wiedzy o nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się środowisku JavaScript, w tym Node.js, React, Next.js, Electron, i wiele innych.

Poruszamy również tematykę QA i DevOps jako nieodłączną część pracy programisty. Organizujemy prelekcje online oraz spotkania na żywo. Pokazujemy, że JavaScript to język idealny do tworzenia zarówno back-endu, jak i front-endu.

Pasjonujesz się programowaniem? Chcesz być na bieżąco ze światowymi trendami? Zaczerpnąć wiedzy od doświadczonych kolegów po fachu? Wpadnij do nas!

ZOBACZ PREZENTACJE

Poczuj atmosferę DevDucka

ZOBACZ PREZENTACJE

DevDuckowi prelegenci

Dariusz Luber
Dariusz Luber
Dariusz Luber
JavaScript Fullstack Developer & DevOps Engineer
Brainhub

W branży od ponad 16-tu lat, Full Stack Developer z doświadczeniem w różnych technologiach i językach, uwielbiający automatyzować i upraszczać wszystko co się da, dlatego też zaprzyjaźnił się z podejściem DevOps. Zdobytą wiedzą i doświadczeniem lubi się dzielić, dlatego też udziela się na konferencjach, meetupach oraz na YouTube.

Karol Sowa
Karol Sowa
Karol Sowa
AWS Certified Solutions Architect – Associate
Brainhub

Pracuje w branży IT od 6 lat. Jego serce bije dla systemów rozproszonych oraz cloud computingu (no i piesków). Fascynują go tematy skalowalności i observability. Uwielbia NestJS i wdrażanie rozwiązań w chmurze AWS. Posiada certyfikat AWS SAA-C03 co potwierdza jego cloudowe umiejętności. W wolnym czasie ogląda Formułę 1 i uprawia jogging żeby nie wypaść z formy.

Tomasz Grażyński
Tomasz Grażyński
Tomasz Grażyński
Head of Quality Assurance w Brainhubie
Brainhub

Przygodę z profesjonalnym IT rozpoczął ponad 10 lat temu, jako Manual Junior Tester. Od tego czasu stara się w pełni zrozumieć rolę QA w projekcie i wielopoziomowo pracować nad poprawą jakości projektu, produktu i pracy.

Benedykt Dryl
Benedykt Dryl
Benedykt Dryl
Solutions Architect
Brainhub

W branży od ponad 16-tu lat, Full Stack Developer z doświadczeniem w różnych technologiach i językach, uwielbiający automatyzować i upraszczać wszystko co się da, dlatego też zaprzyjaźnił się z podejściem DevOps.

Angelika Jeziorska
Angelika Jeziorska
Angelika Jeziorska
JavaScript Fullstack Developerka w Brainhubie
Brainhub

Karierę w IT zaczęła niecałe 3 lata temu jako programistka React Native. Szybko jednak zaciekawił ją także web dev i backend, co rozpoczęło jej drogę jako programistka full-stack. Uwielbia śledzić i wykorzystywać w projektach nowinki ze świata JavaScriptu. Poza pracą spędza czas uprawiając przeróżne sporty - od treningu siłowego i roweru, poprzez jogę, aż po narty.


Mateusz Konieczny
Mateusz Konieczny
Mateusz Konieczny
JavaScript Fullstack Developer
Brainhub

Senior Fullstack Developer, aktualnie koncentrujący się na JavaScripcie, na co dzień pracujący z Reactem, React Nativem i Node.js. W przeszłości sporo siedział w .Net i C#. W Brainhubie jest częścią domeny Technical Advice, w której doradza zespołom jak rozwiązywać problemy techniczne.

Łukasz Pluszczewski
Łukasz Pluszczewski
Łukasz Pluszczewski
JavaScript Fullstack Developer
Brainhub

Zafascynowany Reactem, chciałby kiedyś umieć programować funkcyjnie. Po pracy, o ile nie wysyła Kerbali w kosmos, kodzi dla przyjemności, wynajdując koło na nowo.

Marek Chotoborski
Marek Chotoborski
Marek Chotoborski
JavaScript Fullstack Developer
Brainhub

Fan programowania funkcyjnego, Reacta i Elixira. Wie jak wyjść z vima na 40 różnych sposobów. Fan używania wszystkiego niezgodnie z przeznaczeniem. Po pracy czyta stare książki i ogląda teleturnieje.

Dzielimy się pasją do programowania

Od 6 lat organizujemy meetupy IT w różnych miastach Polski. Byliśmy we Wrocławiu, Gliwicach, Warszawie i Bielsku-Białej. Nadajemy również online.

Kto za tym stoi?

Organizatorem DevDucka jest Brainhub – software house z ponad 100 ekspertami IT na pokładzie. Masz ochotę dołączyć do zespołu i podzielić się swoją zajawką na kolejnym meetupie?

zobacz oferty pracy
brainhub logo