DevDuckWebinar

Czym są dystrybucje Kubernetes i jak wybrać najlepsze rozwiązanie?

31 marca 2021

Godz. 18:00

Online

DevDuck

Zapisz się

Thank you! Your submission has been received!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wypełniania formularza. Spróbuj ponownie.

Jeśli pracujesz w środowisku Kubernetes i zastanawiasz się, jak możesz oszczędzić czas przy konfiguracji i utrzymywaniu klastrów, ten webinar jest dla Ciebie.

Swoją wiedzą podzieli się z Wami Dariusz Luber – szkoleniowiec, Senior Full Stack Developer i DevOps z ponad 16-letnim doświadczeniem.

Podczas prezentacji online dowiesz się czym są dystrybucje Kubernetes, jakie są między nimi różnice i jak wybrać właściwą dla siebie wersję. Po spotkaniu odpowiemy na wszystkie zadane w trakcie webinaru pytania.

Nagrania z wydarzenia

Czym są dystrybucje Kubernetes i jak wybrać właściwe rozwiązanie?

ZOBACZ NA SLIDESHARE

ZOBACZ NA SLIDESHARE

ZOBACZ NA SLIDESHARE

DevDuck Coming soon

Zostaw nam swojego maila, żeby w pierwszej kolejności dowiedzieć się, kiedy będziemy organizować następny meetup.

Dziękujemy za zapis!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wypełniania formularza.

W programie

18.00-19.00

Dariusz Luber
Dariusz Luber
Solutions Architect & DevOps Engineer

Czym są dystrybucje Kubernetes i jak wybrać właściwe rozwiązanie?

Stawianie w pełni samodzielnie klasycznego klastra jest czasochłonne i problematyczne. Wymaga od nas podjęcia ważnych decyzji dotyczących składników tego klastra (np. jaki CNI wybrać), a także dbania o aktualizację  wszystkich składników, odświeżanie certyfikatów itd. Na szczęście, podobnie jak powstają kolejne dystrybucje Linuksa, tak też powstają różne dystrybucje Kubernetes. Pozwala nam to wybrać właściwą dystrybucję, która dostarczy nam zestaw narzędzi usprawniających procesy konfiguracji i utrzymywania klastrów.

Na webinarze przyjrzymy się kilku wybranym dystrybucjom, omówimy ich plusy i minusy, dzięki czemu w przyszłości pomoże Ci to w wyborze odpowiedniej dla Ciebie wersji.

O prelegencie:

W branży od ponad 16-tu lat, Full Stack Developer z doświadczeniem w różnych technologiach i językach, uwielbiający automatyzować i upraszczać wszystko co się da, dlatego też zaprzyjaźnił się z podejściem DevOps. Zdobytą wiedzą i doświadczeniem lubi się dzielić, dlatego też udziela się na konferencjach, meetupach oraz na YouTube. Po godzinach lubi jeździć na rowerze, żeglować, czytać książki i poznawać kolejne ciekawostki technologiczne.

No items found.

No items found.

Przekąski i piwko.
Wpadniesz?

Poczuj atmosferę DevDucka

Chcesz wpaść na nasz meetup, ale nie wiesz co Cię czeka? Sprawdź nagranie i dołącz do kolegów i koleżanek po fachu.

Dzielimy się pasją do programowania

Od 8 lat organizujemy meetupy IT w różnych miastach Polski. Byliśmy we Wrocławiu, Gliwicach, Warszawie i Bielsku-Białej. Nadajemy również online.