Rozwijaj techniczne umiejętności i stawaj się ekspertem kodu i biznesu

Działamy globalnie, budując i rozwijając skalowalne aplikacje webowe, desktopowe i mobilne z najlepszymi inżynierami TypeScript, NodeJS, React, React Native i .NET.
dev duck

O Brainhubie

Clutch-badge
Financial Times badge
Brainhub powstał w 2015 roku w Gliwicach i w ciągu kilku lat stał się jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie, według Clutcha, Deloitte i Financial Times.

Tworzymy oprogramowanie oraz doradzamy w zakresie architektury i skalowalnych rozwiązań opartych o chmurę AWS. Produkujemy software dla różnych branż, głównie FinTech, MedTech, MarTech, czy branży gamingowej,  w tym takich klientów jak National Geographic czy Paradox Interactive. 

Nasze podejście do projektów

Ostatnie lata były dla nas czasem fascynujących wyzwań. Tworzyliśmy złożone backendy w NodeJS, implementowaliśmy mikroserwisy w klastrach Kubernetes i kreowaliśmy rozwiązania serverless w chmurze AWS. Zagłębialiśmy się w bezpieczeństwo aplikacji opartych o ElectronJS oraz doskonaliliśmy sztukę współdzielenia rozwiązań między platformami internetowymi, mobilnymi i backendowymi.
ZOBACZ oferty pracy

Talent Promise

Gwarantujemy, że będziesz pracować w duchu nieustannego doskonalenia technicznych umiejętności i budowania eksperckiej postawy  zgodnie z naszym modelem know-how.

Otaczać Cię będzie przyjazna atmosfera i ludzie otwarci na feedback, którzy wiedzą, jak dobrze współpracować i dzielić się wiedzą. Możesz też liczyć na nasze wsparcie w swoim osobistym rozwoju zawodowym.

Poznaj nasze wartości!

Nieustanny rozwój każdego dnia

Pasja do ciągłego doskonalenia się tkwi w naszym DNA. Nieustannie podążamy ścieżką eksploracji nowych możliwości, wprowadzamy stopniowe ulepszenia, z nami innowacje nabierają życia, a wyzwania stają się katalizatorem wzrostu.

Efektywna praca zespołowa

Wiara w dobre intencje innych ludzi umożliwia szczere i otwarte rozmowy, co jest podstawą dobrej współpracy zespołowej, tworząc atmosferę, w której pomysły kwitną, a rozwiązania rodzą się poprzez wspólny wysiłek.

Odpowiedzialność za efekty

U nas odpowiedzialność oznacza więcej niż tylko wykonywanie zadań – to również przejęcie pełnej odpowiedzialności za rezultaty, co nadaje naszym działaniom wyjątkową skuteczność. Nasza siła to nie tylko inicjowanie zmian, ale też prowadzenie ich aż do pożądanych rezultatów.

Wybrane obszary projektowe

MedTech

Web Based App for MedTech Machine

Odkryj
zwiń

Gaming

Game Launcher

Odkryj
zwiń

MarTech

Web App & Chrome Extension & SDK

Odkryj
zwiń

FinTech

Fintech Web Apps Ecosystem

Odkryj
zwiń

Kod źródłowy naszego sukcesu

Technical Excellence

Jesteśmy zespołem, który nieustannie dąży do doskonałości technicznej i dostarczania rozwiązań zgodnych z najwyższymi standardami. Dbamy o wysoki poziom wiedzy i umiejętności, stawiamy na to, by nasi ludzie zdobywali najnowsze certyfikaty techniczne.

Awesome Culture

Dbamy o dobrą atmosferę w zespołach. Dla nas ważne jest, aby każda osoba w teamie mogła wyrażać swoje pomysły. Nasza kultura to teamwork, zaufanie i współpraca. Rozumiemy istotę work-life balance, o którym przypominamy również naszym klientom.

Personal Growth

Rozwój osobisty i zawodowy to dla nas priorytet. Oferujemy wsparcie w kształtowaniu ścieżki rozwoju osobistego i zawodowego. Każdy pracownik ma dostęp do budżetu szkoleniowego, co umożliwia ciągłe doskonalenie umiejętności.

Wyróżnione oferty pracy

Senior IT Business Analyst

Level:
Senior
Eksperci IT
Eksperci IT
wszystkie oferty
wszystkie oferty

19 000 - 25 000 PLN netto B2B
14 100 - 18 600
brutto UoP

Remote, Gliwice

zobacz ofertę

Regular IT Business Analyst

Level:
Regular
Eksperci IT
Eksperci IT
wszystkie oferty
wszystkie oferty

12 000 - 18 000 netto B2B
8 950 - 13 400
brutto UoP

Remote, Gliwice

zobacz ofertę

Regular IT Project Manager

Level:
Regular
Eksperci IT
Eksperci IT
wszystkie oferty
wszystkie oferty

12 000 - 18 000 netto B2B
8 900 - 13 400
brutto UoP

Remote, Gliwice

zobacz ofertę