programuj Z Głową!

Buduj produkty, które mają przyszłość

W 2023 roku pisanie jakościowego kodu to tylko połowa sukcesu. Reszta to komunikacja. W Brainhubie nauczysz się pracować efektywnie z klientem, przekładać jego potrzeby na najlepsze rozwiązania techniczne i dowozić wartość biznesową.

sprawdź jak pracujemy

W BH bardzo mocno pracujemy zespołem, staramy się dobrze poznać produkt i wyłuskać te elementy, które są ważne dla biznesu.

Darek, JavaScript Fullstack Developer & DevOps Engineer
Brainhub to software house, uznany przez Deloitte i Financial Times za jedną z najszybciej rozwijących się firm w Europie. Od 2015 roku robimy wszystko, aby połączyć najlepszą wiedzę ekspercką z zakresu JavaScriptu z dostarczaniem wartości biznesowej.

W Brainhubie masz wpływ na rozwój jakościowych produktów

Angażujesz się od początku trwania projektu

Developerzy są zaangażowani w każdą fazę projektu, od udziału w ustalaniu wymagań i warsztatów Discovery, po rozmowy z klientem podczas planowania i przeglądu sprintu. Od początku znasz kontekst tworzonych rozwiązań.

Wiesz dla kogo i  “dlaczego” tworzysz rozwiązania

Pracujemy blisko z klientem, dyskutujemy o procesie, a dzięki podejściu Continuous Product Discovery znamy aktualne potrzeby end-userów i świadomie dobieramy najlepsze rozwiązania technologiczne.

Pracujesz z różnymi specjalistami w jednym zespole

Tworzymy samoorganizujące się zespoły, złożone z ekspertów z różnych dziedzin: DEV, QA, BA czy UX. Od początku masz także wsparcie Delivery Managera, który pomaga w relacjach z klientami oraz wspiera zespół.

Automatyzujesz i przyśpieszasz procesy

DevOps w Brainhubie jest prawdziwym core każdego projektu. Takie nastawienie sprawia, że poszerzają się kompetencje całego zespołu, działamy efektywniej i szybciej dowozimy funkcjonalne rozwiązania.

Najwięcej wartości w budowaniu produktów widzę w tym, żeby dostarczać klientowi to, czego oczekuje. Może to proste i trywialne, ale nie zawsze oczywiste.

Michał, Senior Fullstack JavaScript Developer

Bądź częścią  zgranego teamu

Współpraca na wysokim poziomie

Każda osoba w zespole ma wpływ na to, jak wygląda projekt. Działamy efektywnie, wpływamy na poprawę procesów, tworzymy zespołowo w dobrej atmosferze.

Samoorganizujący się zespół

Nasze zespoły zazwyczaj organizują się same. Oprócz developerów, znajdziesz tu specjalistów od QA, UX czy analizy biznesowej.

Wymiana wiedzy

Cykliczne sesje knowledge sharing pozwalają na wymianę doświadczeń między projektami. Dodatkowo oferujemy wsparcie Technical Advice przy rozwiązywaniu problemów.

sprawdź oferty pracy

Skupiamy się na klientach otwartych, takich, którzy traktują nas jak partnerów, a nie kolejne cyferki w Excelu.

Monika, Head of Sales

Różne seniorioty, jeden mindset

Regular JavaScript Fullstack Developer

Ucz się od najlepszych i świadomie zwiększaj swoje seniority, aby stać się cenionym ekspertem.
Zobacz ofertę pracy

Senior JavaScript Fullstack Developer

Dziel się wiedzą z zespołem, wykorzystuj swoje doświadczenie i doradzaj klientom w różnych aspektach budowania produktów.
Zobacz ofertę pracy

Przeczytaj więcej o naszym podejściu

This is how we do it! Jak partnerskie podejście, świetny klimat i BizDevOps prowadzą do dobrego produktu

This is how we do it! Jak partnerskie podejście, świetny klimat i BizDevOps prowadzą do dobrego produktu

Przepisów na budowanie softu jest wiele, a każdy z nich głosi, że wprowadza całkowicie rewolucyjne rozwiązania. My także dorzucamy do dyskusji swoje trzy grosze — nie obiecujemy rewolucji, ale rozsądek, twarde dane i zaufanie do zespołu. Sprawdź, czy znajdziesz w tym coś dla siebie.